Forum o 6 w pracy :: Nikki, Jude, Jen, Caitlin, Wyatt i Jonesy
Forum Forum o 6 w pracy Strona G³ówna
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

 
Tak naprawde odchudzac mozesz sie zaczac wlasnie teraz.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o 6 w pracy Strona G³ówna -> Caitlin Cooke
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Juukla




Do³±czy³: 25 Sty 2014
Posty: 760
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5
Sk±d: Finland

PostWys³any: Wto 21:00, 08 Kwi 2014
Gdybym wierzyła ślepo w każdą reklamę, byłabym już po zabiegu.
[link widoczny dla zalogowanych]
Nie krytykujcie tylko zapodawajcie swoje własne linki. Tą piosenkę wykonuje również miedzy innymi Kult, ale równiez w orginale tj po wegiersku.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
coraz później od rozpoczecia biegania oblewam sie potem , ale, choć ograniczam jedzonko, nie ubyło mi nawet 100 gramow, wręcz przeciwnie, mam wrażenie, że jakby nieco przybyło.
[link widoczny dla zalogowanych]

Robię dziennie 30km na najlżejszym obciążeniu, oprócz tego ćwiczonka rozciągające, żeby mi mięśnie nie urosły, hula hop, spacery i na co tam akurat mam ochotę. [link widoczny dla zalogowanych] dobrze sie czujecie ?
a tego lekarza polecil mi chlopak siostry ( studiuje medycyne) i naprawde wie mniej wiecej kto jest dobry we Wrocławiu Z tym problemem najlepiej do endokrynologa Drogie Panie. z drugiej strony duzo optymizmu zyciowego i chęci do ćwiczeń np. Też jestem ciekawa jak z moim kolegą będzie. Ale są dość drogie i trzeba stosować bardzo regularnie przez parę miesięcy! [link widoczny dla zalogowanych]
- od czasu to czas ugniataj je do góry, ślicznie się układają, loki są błyszczące i sprężyste Zastanów się! Rok temu tez tak bylam, tyle ze w Holandii i bylo wszystkow porzadeczku Kupiłam dzisiaj orbitreka i nie mam pojęcia jak mam na nim ćwiczyć (tzn. Kiedyś ciągnęło mnie do facetow z problemami-teraz potrafie docenić normalność. Nie wiem pisałam już czy nie, ale nie spalilam dzisiaj zadnego papierosa, nie mam ochoty wogóle. [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Nie uznaję żadnych \regulowanych\.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Denerwuje mnie że w domu porównują mnie do innych kobiet w ciąży i sceptycznie patrzą na moje samopoczucie, jak przecież nie chce się tak czuć i nic nie udaje
[link widoczny dla zalogowanych]
Wyrównanie lordozy oraz ustawienie w lekkim pochyleniu Ja sie zapisalam na kurs w marcu i dolaczylam do grupy, w ktorej wszyscy swobodnie sie dogadywali, a ja niesmialo dukalam \ciao\, \grazie\, \bene\ i niewiele innych tego rodzaju slowek.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Pozdrawiam
[link widoczny dla zalogowanych]
pracy jest w pi...

Jestesmy ze soba juz 2,5 roku, jest super, on juz powaznie mysli o malzenstwie a ja sie wacham ... [link widoczny dla zalogowanych] To chyba jakaÅ› propaganda.
Ola - jej ostatni rok zaj**ista piosenka pierwszy raz jak jej słuchałam to sie poryczałam Z klamrą chodzę w butach na obcasach, chodzę po górach. 216 § 2 K.k.) kwasnieska ma miec niedowage hehehe juz nie robcie z niej takiej zgrabnej heheh bo tylko nogi ma zgrabne nic wiecej!!! Jedno co mi się ciśnie na usta to ...PUSTAK [link widoczny dla zalogowanych]
A dlaczego miałoby to być niebezpieczne??? Mam 7 letnie doswiadczenie w branzy. nie no ja sie z edith nie zgadzam, bo naprawde ludzie poznaja sie w roznych miejscach, mozna wpasc na siebie chcaco czy niechcaco, zagadac, jesli on szuka i Ty szukasz, to i on i Ty podtrzymacie rozmowe, jesli na pierwszy rzut oka sobie przypadniecie do gustu, moja ciocia poznala wujka na lace, on mierzyc cos tam (bo geodeta), a ona sobie spacerowala, bo byla na wczasach sama. Naszczescie gardło przestaje boleć. W Lorealu też byłam, w Jastrzębiu, Chciałam jakiś kolor, co by mi rozjaśnił trochę włosy. Mówicie,że modelki to szkieletory?....,a ja widziałam nawet supermodelki wcale nie takie chudziutkie: podbijam temat.
Ale firma ta ma też kosmetyki na cellulit.
wieprzowina
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
http://www.aqua-aerobik.pl/

Sprawdzam cały dom, przed pójściem spać świecę w każdy ciemny kąt latarką.
[link widoczny dla zalogowanych]
Wyluzuj. Witaj KKijankaa , kurde co z tymi facetami !!!
SÅ‚odki listopad
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
a nie jednak da sie sciagnac DZIEKI
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Też przez długo borykałem się z tematem jaki został poruszony na tym forum a mianowicie bezsennością.

I [link widoczny dla zalogowanych] Nie wiem czy to wina żelu, lamy, czy może złego przygotowania paznokcia?????
Niby tu wyskakują w radiu telewizji i babskiej gazecie glamur. Żadnego oj żadnego, kiedyś margines był ok ale to było wieki temu a szkoda Antoninka - jak po zabiegu? Moj mąż się ich nie boi ale ze 2 razy widział takiego, że nawet on ,,dębiał te całe kątniki, włochate i brązowo-czarne miewają średnicę 4 cm, wyobrażacie sobie to brzydactwo? Nie są grube, są bardzo eleganckie, nie odpryskują, każdy na imprezie je podziwiał! [link widoczny dla zalogowanych]
Pani BABICZ NIGDY W ŻYCIU!!! [link widoczny dla zalogowanych] Chociaż bolała mnie głowa, ale uważam , że to spadek ciśnienia. [link widoczny dla zalogowanych] Niestety był to mój drugi lekarz, wcześniej chodziłam do konowała który nie zauważył że z ciążą jest coś nie tak. a może wcale nie była w ciąży i dlatego wyjechali do jakiejś Nainibii? fiber glass głównie stosuje się w gabinecie do naprawy uszkodzonej płytki paznokcia, np do złamanych, pęknietych paznokci
ja też mam kręcone włosy.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

jestem katoliczką praktykującą i co niedziela chodzę do Komunii św.
[link widoczny dla zalogowanych]
karpiniamonia u nas najbardziej sprawdził się sposób z mąka ziemniaczaną.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Na Atkinsie już dawno nie jestem, ale niedawno robiłam cdk i doczytałam, że za dużo białka może wytrącać z ketozy.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

To chyba naturalne, ze im wiecej mamy lat, tym wiecej nam ludzie moga odjac. [link widoczny dla zalogowanych] Bez przesady, nie dajmy siÄ™ zwarjowac.
Po czasie pytania ustana i jak nauczymy sie obserwowac partnera seks stanie sie czysta przyjemnascia. a ja mam rozmiar B ale i tak twierdzilam ze sa za duze( zawsze mi mowili ze ,,mam czym oddychac,, zenujace..i peszace!!! teraz musze niestey chodzic do fryzjera co max 5 tyg tak wlosy mi szybko rosna a mam paskuidne naturalne 1.5h nawet nie usiadłem a łzy same mi leciały a jestem 27 letnim facetem. Będzie na nich moja bliska koleżanka, taki chłopak co się w niej buja i ona w nim też, czyli niedługo będą już parą . [link widoczny dla zalogowanych]
Wystarczy poczytać i spróbować Zapewniam, że wszystkie lekarstwa przeze mnie podane są sprawdzone na moich własnych palcach i są zadowolone PP Jestm tu pierszy raz. Ją do tematu szczepień podchodzę z wielkim dystansem, swoje przeszliśmy, ale nie wszystkie szczepienia skreslam i napewno drugie dziecko też będę szczepic tylko nie na wszystko i nie tym kalendarzem szczepień który narzuca sanepid czy ministerstwo zdrowia. [link widoczny dla zalogowanych] acy+kalisz&lr= To rzadowa placowka, ktora pomaga znalezc prace ludziom, ktorzy opiero co do Londynu przyjechali. Oby coś udało się zrobić, bo przez te stopy mam kompleksy jak Ania z Zielonego Wzgórza przez swoje włosy!... A tu lipa...
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
orenżada,cola
Ręce po sobie, uszy do góry!!
[link widoczny dla zalogowanych]


Post zosta³ pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
aga2021




Do³±czy³: 21 Lis 2020
Posty: 4
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5

PostWys³any: Pon 13:49, 23 Lis 2020
Agencja modelek, hostess i statystów - [link widoczny dla zalogowanych]

Post zosta³ pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o 6 w pracy Strona G³ówna -> Caitlin Cooke Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

 

fora.pl - za³ó¿ w³asne forum dyskusyjne za darmo

Template Boogie by Soso
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Regulamin